O nas

HFB SERVICE 

Nazywamy się HFB Service i jesteśmy młodym, prężnie rozwijającym się zespołem specjalizującym się w świadczeniu usług agencyjnych w branży ubezpieczeniowej. Cechuje nas innowacyjność oraz ogromna elastyczność rozwiązań ubezpieczeniowych dla wielu branż i przedmiotów ubezpieczenia przewidzianych przez prawo. Swoją siedzibę i korzenie mamy w mieście Poznaniu, jednakże myślimy oraz działamy globalnie.

Ubezpieczamy w Polsce, za granicą, Polaków oraz cudzoziemców. Pośredniczymy w dystrybucji rozwiązań ubezpieczeniowych pomiędzy osobami fizycznymi i prawnymi, a znakomitą większością towarzystw na rynku polskim oraz światowym. Działamy kanałami bezpośrednimi oraz za pośrednictwem drogi telefonicznej, ale także i online.

Skupiamy wokół siebie, młodą i wysoce wykwalifikowaną i charyzmatyczną kadrę, niosącą ze sobą ducha postępu oraz niespotykany do tej pory w kraju wysoki standard usług i wrażliwość na zagadnienia ważne dla naszych potencjalnych kontrahentów.

Naszą spółkę zbudowaliśmy na fundamencie współpracy i powszechnej wiedzy, z pomocą rąk wielu naszych niezastąpionych pracowników, którzy to w trosce o potrzeby klienta, stoją na straży jakości naszych usług, aby to właśnie Państwu zapewnić bezpieczeństwo i sukces w życiu prywatnym i zawodowym.

Kontakt

HFB Service Sp. z o.o.

administrator@hfb-service.pl

(+48) 690 072 447

ul. Macieja Rataja 38, 61-695 Poznań

Pn-Pt: 08:30-16:30

Zgoda

Zgoda

Zgoda